• PS - predbežné výsledky

• Súkromné Gymnázium DSA, Komenského 40, 083 01 Sabinov

Výsledková listina po 2. termíne 06. 05. 2024 prijímacej skúšky:

Zverejňuje sa iba úspešnosť / neúspešnosť vykonania prijímacej skúšky. V tabuľke NIE JE PORADIE po prvom kole, ale iba informácia či uchádzač zvládol na požadovanej úrovni test zo SJL a MAT.

• Prijímacie škúšky - harmonogram

• Termín: 6.5.2024

8.00 - 9.00 - test SJL

9.00- 9.30 - prestávka

9.30- 10.30 - test matematika

Výsledky  budú zverejnené na výveske školy a na web stránke.

• PS - predbežné výsledky

• Súkromné Gymnázium DSA, Komenského 40, 083 01 Sabinov

Výsledková listina po 1. termíne 02. 05. 2024 prijímacej skúšky:

Zverejňuje sa iba úspešnosť / neúspešnosť vykonania prijímacej skúšky. V tabuľke NIE JE PORADIE po prvom kole, ale iba informácia či uchádzač zvládol na požadovanej úrovni test zo SJL a MAT.

• Celoštátne kolo SOČ

• Ďakujeme nášmu tretiakovi Mirovi Zayoncovi - Úspešnému riešiteľovi SOČ 2024 za vynikajúcu reprezentáciu našej školy. Svoju prácu na tému ,,Tvorba Hertzsprungov-Russelovho diagramu pre otvorenú hviezdokopu Messier 103 a odhad jej veku a vzdialenosti." prezentoval v Odbore fyzika.

• Girls Day 2024

• V rámci podujatia Girls Day 2024 naše dievčatá navštívili firmu Siemens Healthineers v Košiciach. Nahliadli do pre nich netradičného odvetvia, ktoré spája IT technológie a medicínu. A ako samé zhodnotili túto aktivitu? Celkom jednoznačne: ,,Bolo úžasne“.